NotGravit(d)

Novinky

Kalendář

RSS

RSS

Novinky

    

Čaute všichni!!!Tak léto už je skoro u konce a i my amateršťí hudebníci se znovu musíme odebrat do školních lavic, kde budeme znovu cpát do svých mozků ceněné informace:o)Ale jelikož nás hudba baví, tak se chystají na podzim i nějaké akce, o kterých vás můžeme předem informovat.Hned na začátku školního ro(c)ku se chystáme do Prahy na soutěž Skutečná Liga, kde představíme 4 pecky a buď postoupíme dál a nebo to bude aspoň pěkný výlet:o)Každopádně nám můžete držet palečky.
      Další akcí měl být menší festival v areálu známého jesenického MusicClubu Katovna, ale Skřivoš bude bohužel v tu dobu foukat na tu svou trupku v Tunisu, a tak musím
e tuhle akci stornovat.Fesťák je pořádán při smutné příležitosti a to loučení právě s Katovou, kde v budoucnu vyroste muzeum.Ačkoli tam teda hrát nebudeme, tak tam stejně asi zavítáme a pořádně si to aspoň užijeme!
     Na plánu je i další ODSsackej koncert v blues-clubu se skvělou kap
elkou Legendy se vrací, ale o tom vás budeme ještě dopředu informovat.Tak se zatím mějte fajn, dobrý vstup do nového školního ro(c)ku a brzy na nějakém koncertě.
   
Tak a máme zase zkušebnu!!
Včera jsme se vrátili do naší staronové zkušebny v divadle nebo lépe řečeno jsme ji převzali. Musíme totiž zapracovat na jejím odhlučnění, což nějaký čas potrvá. Zatím máme hotové dveře a skoro i okna. Zbytek je ještě před námi. Snad se nám to podaří dodělat brzo, abychom si zas mohli zahrát v teple naší zkušebny.

Až bude hotovo, tak začneme pracovat na nových písničkách. Další koncert plánujeme nejdřív v dubnu, až nebudou starosti se zkušebnou a budou nacvičené nové songy. Navázali jsme nějaké kontakty, takže si možná zahrajeme v Opavě nebo v Šumperku, v Jeseníku se objevíme nejpozději během léta na nějaké ze zdejších akciček.
Ahojte všichni!!
Tak koncert na stužkováku jak možná víte dopadl hodně žalostně,ale neřekl bych,že to bylo naší vinou.Nemá cenu to nějak dále rozebírat prostě se to nepovedlo.Naším prvotním cílem je nyní natočení naší promo demo nahrávky na,které se objeví písně:Ja chci být s tebou,Můj svět,Pisoár a píseň Stereotypní,kterou jste však nemohli ještě slyšet,takže to bude docela velké překvapení!Budeme nahrávat v Jesenickém studiu Půda s opravdovými profesionály a doufáme,že od nich získáme i další cenné rady pro naši tvorbu a živé hraní.Začínáme 12.12.2008(magické datum)a deska by měla být hotová na začátku nového ro(c)ku. Spolu s deskou se uskuteční nejspíše 23.1.2009 křest v jesenickém klubu Plíživá kontra.Podrobnější informace sem budeme přihazovat časem...tak zatím čusec jo a stále máte možnost nás ovlivnit a napsat váš nápad na název dema do komentářů.
Anketu o náš nejlepší song vyhrály skladby "Pisoár" a "Já chci být s tebou", které se také objeví na demu. Na něm se též objeví skladba "Můj svět", která měla světovou premiéru na koncertě v Polsku, ale v Česku zatím ještě není moc známa. Na stužkovák máme připravené tři nové skladby - "Buffy", "Stereotypní" a "Rozjímání v Polsku". A také jedno překvapení...
Tak jak jste si asi všimli, tak tu máme nějak moc anket,proto je zhodnotíme a vymyslíme nové!První anketa byl souboj kapel,který jsem chtěl ukončit,když jsem vedl,bohužel jsem to nestihl,a tak vítězem se stal Skřivan @ SlipKnot!Sakra!Další otázkou bylo na jakých písní bychom měli v repertoáru zapracovat a dle vašeho mínění nám chybí tvrdší muzika.Z tohoto důvodu začínám podezdřívat,že Skřivoš davá odkazy na naše stránky především ,,metalistům´´ a za jejich pomoci se snaží z kapely udělat metalové seskupení.Slibuju,že dále budu pracovat na tomto případu a budu vás o něm patřičně informovat!!!Nová anketa je jaká píseň vás od nás nejvíce baví.Upřímnost nadevše!.Zítra jedeme s kapelou do Polska,kde nás také čeká koncert,tak snad to vyjde.Tentokrát chceme zapracovat na projevu na podiu.Tak se majta a zase se vám ozveme!   
Ahojte všichni věrní i nevěrní fanoušci!!Už název napovídá že v poslední době se nám roztrhl pytel s nápady a písní přibývá jak dešťových kapek v tomto období.Např:Hanesova folkovka Můj svět,Koukyho funky Ráno,trošku starší ,,Buffy'',Píseň stop a ještě jedna od Koukyho,která zatím není pojmenovanám,ale je to zajmavý kousek.Takže teďka se na to musíme vrhnout a jít do toho po hlavě.Za chvíli nás čeká Polsko,o kterém už  jste informováni v rubrice připravované akce.Dále stužkovák stavebky,možná festlival v Olomouci,ale zatím jsme nebyli informováni od hlavního organizátora Zdeňka Hamříka.No a na začátku zimy jdeme do studia.Už se těšíme!Součásti bude taky křest,o kterém vás budeme v předstihu ionformovat!
V pondělí tento týden byla kapela nedobrovolně dočasně vystěhována ze své zkušebny v divadle,kde nyní probíhají rekonstrukční práce.Celkem nepříjemná situace,kterou jsme však vyřešili okamžitě nebo spíš Kuba.Naší novou místností na trénovaní starých a dělání nových písní se stala místnost v JVSce.Dál kapela dokoupila další aparaturu,tak teď už snad nebudeme muset cvičit rozděleně. Naším novým miláčkem se stal kytarovej reprobox(200w)!! Teďka cvičíme na další koncert,který se uskuteční v Pšonsku(Nysa).Další věc o které vás můžeme informovat je to,že na začátku zimy kapela vkročí do studia a natočí své první profesionální demo. Samo že vám sem hodíme ukázky.S pozdravem NotGravit(d)!
Tak už za chvíli nás mužete vidět zase na živo.30.8. hrajeme u Vodáka na vleku u příležitosti zakončení letní sezóny.To však není jediná věc,která je u nás nová.Skřivodlak si koupil kombíčko a Kouky trochu přitvrdil naši hudbu tím že si koupil efekty,tak snad už se nám nebudou metalisti smát,že hrajeme PoPík:-D
Na tuto chvíli kapela už čekala opravdu dlouho.Naší bývalou zkušebnou byla převážně ložnice rodičů našeho bubeníka:o)a z toho dvě třetiny zaujímaly bicí,tak se nemužete divit,že jsme už delší dobu sháněli něco jiného,většího.Nakonec nám po koncertě bylo řečeno,že pro nás mají místnost a to bylo opravdu super.Včera jsme si ji byli obhlídnout a musíme říct že to není hrozné.V pondělí ji převezmeme do svých rukou,vymalujeme ji,náš bývalý basák Hojgi nám na zeď hodí nějakou výzdobu a v úterý se tam nastěhujem se vším všudy. Proběhne křest a u této příležitosi s náma udělá interview Peťka Pavelková.Snad tahle událost nabude přímou úměru - čím lepší zkušebna,tím lepší hudba!
Tak je to za náma.Ano!Koncert dopadl asi dobře podle lidí,se kterými jsme se bavili,teda pokuď to nebyla solidarita k nám:o)Vlastně skoro poprvé jsme stáli na podiu jako kapela a uživali si den s nástroji v rukou.Máme z toho natočené video,tak uvidíme, jaky byl zvuk a dyžtak sem hodíme nějakou ukázku tvorby.Teďka si kapela dá menší pauzu,abychom si trochu odpočinuli,protože jsme opravdu dřeli na tuto událost.Tréma snad nebyla ani znatelná a to je jenom dobře.Tak se mějte dobře,užijte si zbytek prázdnin a třeba se uvidíme na podzim na FestFestu.S pozdravem NotGravit(d)!!! 
1  
2