NotGravit(d)

Novinky

Kalendář

RSS

RSS

Připravované akce

     Jako každý rok i letos je pro nás všechny připravená srpnová prázdninová  akce - DNY PIVA A POHODY 2009. Akce se koná opět v Areálu Astur, 7.8. od 18:00 a dále bude pokračovat 8.8. Nás můžete vidět již v pátek (7.8.), kdy to roztočíme s několika skvělými hosty a dalšími kapelami.
     Nýní jsme zavření ve zkušebně a trénujeme nové kousky, které vám předvedeme právě v srpnu, kdy začneme točit i další písničky ve studiu Půda.
     Na všechny se moc těšíme...uvidíme se v srpnu!!!
    (další info na mkzjes.cz)
Právě dokončujeme přípravy na letošní Majáles 2009, který se uskuteční 15.5. v Zábřehu, kde si zahrajeme společně s NO NAME, GANG-ALA-BASTA, PUNK FLOID, VOLANT, GOODBYE LENIN! a TRUBADOORS. Akce začíná 13:00  v  plaveckém areálu Zábřeh (v případě nepříznivého počasí velký sál KLUBu). Můžeme se také těšit na světelnou show. Takže za pár hodin se uvidíme v Zábřehu!!! :o)
playlist 1.kvetna.doc, (23.5kB)
tady máme seznam skladeb
V pátek 23. ledna pokřtíme naši první profesionální nahrávku z jesenického studia Půda. Zatím ještě není demo hotové, ale do křestu to rozhodně všechno stihneme připravit, takže se máte na co těšit. Zazní zde jak naše songy z dema, dvě novinky a samozřejmě nebudou chybět naše staré věci. Po nás pravděpodobně vystoupí ještě jedna kapely z Prahy a to Zbubaky(http://bandzone.cz/zbubaky). Uvidíme co to je za kapelku.
Takže se určitě máte na co těšit a určitě doražte!!
Myslím, že to už nemusím nijak upřesňovat. V tento magický den vstoupíme do sklepních prostorů jesenického nahravacího studia Půda a natočíme zde své první profesionální demo. Objeví se na něm tyto čtyři skladby, na kterých teď opravdu makáme:

Já chci být s tebou
Pisoár
Můj Svět
Loď
Další akce bude stužkovák místních stavařů a strojařů v Lázních v Kongresovém sále.Podle informací co jsme dostali,tak by mělo jít o  luxusní  party s dalšími kapelami (např. U2 Revival).Zatím ještě nemůžeme upřesnit v kolik hrajeme,ale vypadá to, že kolem půlnoci to rozjedeme. Tak sa majta.Zdarec palec


A je to tady! V nynější době se připravujeme na očekávaný mezinárodní festival hudby a kultury v Polsku! Celá kapela odjede 9.října z Jeseníku - směr Nysa. Necelé dva dny nás čeká spousta trénování programu na koncert, kde chceme hlavně pořádně protáhnout náš nový přírustek, a to reprobox Behringer , který jsme tak netrpělivě očekávali. Všechnu naši snahu zakončíme koncertem, kde vystoupí také kapely z Polska, Slovenska, Maďarska aj. Avšak naše působení zde se neobejde bez problémů...jak jsme zjistili, veškerou aparaturu (- na zkoušky) si musíme dovést sami, takže je tu otázka - kam dáme bicí? Naštěstí by měl přijet soukromý autobus a ten vše naložit a odvézt, tak doufáme, že  nebudeme muset do Nysy dojít po svých .
Držte nám palce...

Jak na Smrťák??

sejmout0002.jpg

Další akce na,které můžete vidět kapelu NotGravit(d) je veřejná pařba,kterou pořáda Mgr.Emil Vodak Na Smrťáku(lyžařský vlek,terénní minikáry).Proto jsem si dovolil tuto akci nazvat Rock´for´Vodak.Kapela začínná hrát cca 18:00.
Tak a je to tady...naskytla se nám příležitost k hraní na veřejnosti...Tím jako myslím širší okruh než je kaple.Ano je to tak,uvidíte nás na Dnech piva 1.srpna.Doufám že se na nás přijdete podívat a že nám budete držet palce:)Začátek cca 18:00!!!
1  
2